Caracteristici generale
| Tip de lampă | halogen ,
LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 35 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 55 mm |
| Înălţime | 175 mm |
| Dimensiuni | 175х55 mm |
| Greutate | 0.295 kg |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100001470609, 8680985577357 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Horoz Lozan GU10 (116001000102) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.