Caracteristici generale
| Flux luminos | 280 lm |
| Tipul de strălucire | 3000 K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 2.5 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 450 mm |
| Diametru | 120 mm |
| Dimensiuni | 450х120х80 mm |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100001540968, 4841243043159 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Elmos AL101W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.