Caracteristici generale
| Flux luminos | 380 lm |
| Tipul de strălucire | 4500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 5 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 420 mm |
| Diametru | 123 mm |
| Dimensiuni | 420х123 mm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2009997912400 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Horoz 049-037-0005 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.