Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Dimer | da |
| Flux luminos | 200 lm |
| Tipul de strălucire | 2800-4200К |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 5 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 356 mm |
| Diametru | 140 mm |
| Dimensiuni | 13х140х356 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Platinet PDL008 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.