Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Dimer | da |
| Flux luminos | 700 lm |
| Tipul de strălucire | 2800-5500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 7 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 345 mm |
| Diametru | 160 mm |
| Dimensiuni | 160х120х345 mm |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474749352 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Hoco DL04 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.