Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Tipul de strălucire | 2700K-6500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | LED |
| Consumul de energie | 5 W |
| Viață a lămpii | 35000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 303 mm |
| Diametru | 280 mm |
| Dimensiuni | 280х303х115 mm |
| Greutate | 0.45 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.5 kg |
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6920680807062 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou XO OZ05 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.