Caracteristici generale
| Flux luminos | 400 lm |
| Tipul de strălucire | 3000 K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 4 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic ,
metal |
| Culoare abajur | negru |
| Culoare carcasa | crom ,
negru |
| Înălţime | 470 mm |
| Diametru | 94 mm |
| Dimensiuni | 470х94 mm |
| Greutate | 0.4 kg |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807244113 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Trio R22711102 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.