Caracteristici generale
| Tipul de strălucire | 5500К |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Consumul de energie | 3 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | negru |
| Culoare carcasa | negru |
| Înălţime | 135 mm |
| Diametru | 80 mm |
| Dimensiuni | 135х80 mm |
| Greutate | 0.13 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Esperanza ELD104K Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.