Caracteristici generale
| Flux luminos | 130 lm |
| Tipul de strălucire | alb cald 3000K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Consumul de energie | 3 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | oțel |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Dimensiuni | 120x120x380 mm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000310630, 8699303420763 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Horoz HL013L White (33023) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.