| Înălţime | 50 mm |
| Lungimea | 500 mm |
| Lățime | 500 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare ? | 4000 K |
| Fluxul de lumină | 4200 lm |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243045979 |









