Caracteristici generale
| Tip | conector |
| Lungime | 80 mm |
| Lăţime | 80 mm |
| tipul de instalare | deasupra |
| Clasa de protecție | I |
| Gradul de protecție | IP20 |
| Materialul corpului | aluminiu |
| Culoarea corpului | negru |
| Greutate | 0.11 kg |
Alte informații
| Producător | Vito |
| Cod EAN | 6972538045430 |
Specificațiile și imaginile produsului Modul de iluminat magnetic Vito Magna-SCI 9910780 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.