| Înălţime | 80 mm |
| Diametru | 520 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 5 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 6000 lm |
| Putere maxima per bec | 63 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100001196684 |









