| Înălţime | 100 mm |
| Diametru | 500 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare ? | 2700 K, 4000 K, 6500 K |
| Fluxul de lumină | 9700 lm |
| Putere maxima per bec | 97 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Telecomanda | da |
| Altele | RGB |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100001196646 |









