Caracteristici generale
| Înălţime | 75 mm |
| Diametru | 400 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 2700 K,
4200 K,
6500 K |
| Fluxul de lumină | 3600 lm |
| Putere maxima per bec | 36 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100001839956 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Elmos CL502-36 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.