Caracteristici generale
| Înălţime | 46 mm |
| Lungimea | 168 mm |
| Lățime | 70 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 6500 K |
| Fluxul de lumină | 1200 lm |
| Putere maxima per bec | 12 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP54 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Vargo |
| Cod EAN | 4820481118584 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Vargo 18751 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.