Caracteristici generale
| Tip de lampă | LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 20 W |
| Soclu | bec Led încorporat |
| Clasă de protecţie | I |
| Temperatura de culoare | 4000 К |
| Fluxului de lumină | 1650 lm |
| Culoare de iluminare | alb neutru |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 100 mm |
| Înălţime | 105 mm |
| Dimensiuni | 100х105 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Led Market M1810B-20W 4000K White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.