Caracteristici generale
| Tip de lampă | halogen ,
LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 35 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 96 mm |
| Înălţime | 96 mm |
Alte informații
| Producător | Orno |
| Cod EAN | 5908254818264 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Orno ADOD6145WGU10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.