Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | policarbonat |
| Cadru de culoare | negru/roșu |
| Lentilă | Reactiv Performance, Spectron 3CF |
| Forma lentilelor | wayfarer |
| Lentile polarizate | da |
| Filtru de protecție | 3 |
| Lățime de lentilă | 56 mm |
| Podului de lăţimea | 15 mm |
| Lungime braț | 133 mm |
Alte informații
| Producător | Julbo |
| Cod EAN | 3660576300682 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Julbo Powell Spectron 3 Blue/Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.