Caracteristici generale
| Capacitatea | 20000 mA*h |
| Tehnologie | Li-Ion |
| Max. putere de încărcare | 33 W |
| Conectori de intrare | 2xUSB Type-C ,
USB |
| Timp de încărcare | 3 ore |
| Indicator cu LED | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 127x70.5x30.5 mm |
| Specificații suplimentare | cablu de alimentare încorporat |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.4 kg |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6941812795651 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern Xiaomi Power Bank 20000mAh Integrated Cable Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.