| Tip | analog |
| Nr. de canale | 10 |
| Fel | activ |
| Efecte | Efecte DSP |
| Intrări de microfon | 10 x XLR |
| Intrări de linie | 6 x TRS |
| Ieșiri digitale | RCA , USB |
| Interfeţe | MIDI , USB |
| Montarea in rack | da |
| Nr. de bus-uri | 6 x AUX |
| Alimentare fantomă | da |
| Puterea amplificatorului | 2 x 1000 W (4Ω) , 2 x 600 W (8Ω) |
| Dimensiuni | 510.5 x 164.5 x 571.5 mm |
| Greutate | 14 kg |
| Producător | Dynacord |









