Caracteristici generale
| Putere | 15 kW |
| Tensiune | 380 V |
| Debit maxim apă caldă ∆t=25℃ | 4.3 l/min |
| Performanță ∆t = 30 ℃ | 5.4 l/min |
| Performanţă ∆t=35℃ | 7.2 l/min |
| Temperatura maximă | 60 ˚С |
| Display | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 440x245x245 mm |
| Greutate | 4 kg |
| Altele | alegerea puterii maxime |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kospel |
| Cod EAN | 5906564110771, 5906564111013 |
Specificațiile și imaginile produsului Încălzitor instantaneu electric Kospel PPE2 09/12/15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.