| Numar arzatoare | 4 |
| Timer | da |
| Suprafaţă | vitroceramică |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator putere | da |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Siguranta pentru copii | da |
| Putere electrica instalata | 5800 W |
| Numărul de niveluri de putere | 9 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 6x58x51 cm |
| Greutate | 8.2 kg |
| Țara producătoare | China |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9.61 kg |
| Producător | Bauer |
| Cod EAN | 2009020002207 |









