Caracteristici generale
| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou
?
| tip 11 |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 500 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.25 mm |
| Putere | 995 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 13.6 kg |
Alte informații
| Producător | DemirDokum |
| Cod EAN | 2009884985371, 8690813081659 |
Specificațiile și imaginile produsului Radiator DemirDokum Premium Tip 11 500x1000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.