| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 1140x460 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400x509 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 400x133 mm |
| Adâncime cuvă | 231 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 140 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru , negru metalic |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Producător | Schock |









