Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | semicirculară |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 43.5 cm |
| Înălțime | 19.5 cm |
| Dimensiuni | 500x435x195 mm |
| Material | faianţă |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 10.9 кg |
| Țară producătoare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Cersanit President 50 (K08-004) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.