| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | da |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 64 cm |
| Adâncime scaun | 64 cm |
| Înălţime | 99-119 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 9.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AMF |
| Cod EAN | 2003333332013 |









