| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 6 |
| Temperatură maximă | 180 °C |
| Putere | 45 W |
| Diametru cleşte | 32 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Stand incorporat | da |
| Mănușa rezistentă la căldură | da |
| Culoare | negru |
| Producător | Ardesto |









