| Numărul regimurilor de temperatură | 15 |
| Timp de încălzire | 15 s |
| Temperatură maximă | 235 °C |
| Dimensiuni ale plăcilor | 90x25 mm |
| Înveliş plăci | titan , ceramică |
| Lungime cablu alimentare | 3 m |
| Oprire automată | da |
| Covor rezistent la căldură | da |
| Culoare | roşu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050193022 |









