Caracteristici generale
| Putere | 1200 W |
| Număr viteze | 3 |
| Nivele de temperatura | 3 |
| Controlul temperaturii | 45-60 °C |
| Accesorii | atașament pentru îndreptarea părului ,
duza pentru par cret ,
duza pentru uscare rapida a parului ,
atașarea volumului părului ,
duză pentru crearea de valuri |
| Culoare | auriu |
| Greutate | 298 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dreame |
| Cod EAN | 6976233673509 |
Specificațiile și imaginile produsului Perie de coafat Dreame AMF17A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.