Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Ecran LCD | da |
| Timp de încălzire | 30 s |
| Temperatură maximă | 210 °C |
| Putere | 50 W |
| Diametru cleşte | 25 mm |
| Diametrul minim al cleștelor | 13 mm |
| Înveliş plăci | ceramică ,
turmalin |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 2.5 m |
| Oprire automată | da |
| Mănușa rezistentă la căldură | da |
| Culoare | roşu |
| Greutate | 150 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ermila |
| Cod EAN | 4015110015178 |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Ermila (4437-0040) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.