Caracteristici generale
| Seria | Mira |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare carcasa | alb |
| Material fasada | PAL |
| Culoare fasada | alb |
| Lățime | 120 cm |
| înălțime | 200 cm |
| Adâncime | 40 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ML-Mobila |
| Cod EAN | 2000996796138 |
Specificațiile și imaginile produsului Antreu ML-Mobila Мира №10 Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.