Caracteristici generale
| Seria | Yali |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare carcasa | alb |
| Material fasada | PAL |
| Culoare fasada | alb |
| Lățime | 60 cm |
| înălțime | 177 cm |
| Adâncime | 33 cm |
| Greutate | 25.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 25.2 kg |
| Producător | Remaks |
| Cod EAN | 4841212121208 |
Specificațiile și imaginile produsului Antreu Remaks Yali Hallstand White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.