Caracteristici generale
| Seria | Boston |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare carcasa | caşmir |
| Material fasada | PAL |
| Culoare fasada | caşmir |
| Lățime | 113.5 cm |
| înălțime | 205 cm |
| Adâncime | 43 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
Specificațiile și imaginile produsului Antreu Yasen Boston New Cashmere sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.