| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1.5 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 1000х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 430х344 mm |
| Adâncime cuvă | 195 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 120 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Producător | Schock |









