| Tip | Imprimante de etichete |
| Tehnologie de printare | termodirect |
| Rezolutie la printare | 384 dpi |
| Viteza de printare | 90 mm/sec |
| Lățimea hîrtiei | 58 мм |
| Auto cutter | da |
| Interfeţe | Bluetooth , USB |
| Dimensiuni | 178х127х105 mm |
| Producător | Bill Counter |
| Cod EAN | 2009997364957 |
