| Tip | Imprimante de etichete |
| Tehnologie de printare | termodirect |
| Rezolutie la printare | 576 dpi |
| Viteza de printare | 260 mm/sec |
| Lățimea hîrtiei | 80 мм |
| Nr. de simboluri în rând | 72 |
| Auto cutter | da |
| Interfeţe | COM , LAN , Bluetooth , USB |
| Dimensiuni | 191х146х129 mm |
| Producător | Bill Counter |
