Caracteristici generale
| Serie | Prisma |
| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 80 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 4 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1000 m³/h |
| Putere | 275 W |
| Putere iluminare | 2x12 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 35 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 59 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Rama decor | sticlă negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 80x39,6x75-106 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 8699316343356 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Fabiano Prisma 80 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.