KD11964 — o ventuză compactă și puternică cu acumulator, cu un diametru de 200 mm (8 inci) și o capacitate maximă de încărcare de până la 200 kg. Este destinată transportului sigur al obiectelor cu suprafețe netede, cum ar fi sticla, metalul și plăcile de piatră.
Datorită acumulatorului cu o capacitate de 2000 mA·h și alimentării printr-un port modern USB-C, ventuza garantează mobilitate, confort și fiabilitate în atelier și pe șantier. Construcția robustă asigură o prindere sigură și siguranță în timpul mutării materialelor grele.
| Tip | ventuză |
| Capacitate de ridicare | 200 kg |
| Numar ventuze | 1 buc. |
| Diametru ventuzei | 200 mm |
| Material | plastic , cauciuc |
| Suitcase | da |
| Greutate | 1.5 kg |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957013749 |









