| Tip | combinat |
| Conexiune serpentina | stânga |
| Capacitate | 100 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 1.8 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 1 |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Timp de încălzire | 3:03 h:min |
| Temperatură maximă de funcionare | 75 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| Termometru | da |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | |
| Garanţie pe rezervor | 3 ani |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | argintiu |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 450x900x480 mm |
| Greutate | 28 kg |
| Altele | carcasa este îndoită |
| Țara producătoare | Italia |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 28.5 kg |
| Producător | Ariston |
| Cod EAN | 5414849785434 |









