Caracteristici generale
| Tip | electric |
| Capacitate | 80 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 1.8 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 1 |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Temperatură maximă de funcionare | 75 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 7 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| LCD display | nu |
| Indicaţie pornire | da |
| Termometru | da |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | email cu titan |
| Garanţie pe rezervor | 5 ani |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 450x480x758 mm |
| Greutate | 22 kg |
| Țara producătoare | Italia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 22.5 kg |
| Producător | Ariston |
| Cod EAN | 5414849791619 |
Specificațiile și imaginile produsului Boiler electric Ariston Pro1 R 80V 1,8K PL (3201819) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.