Caracteristici generale
| Materialul tablei | plută naturală |
| Material ramă | lemn |
| Dimensiunile tablei | 60x90 cm |
| Lățimea | 90 cm |
| Înălțimea | 60 cm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.68 kg |
| Producător | Panda |
| Cod EAN | 8699436971163 |
Specificațiile și imaginile produsului Panou plută Panda 60x90cm (PAN116) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.