Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Rezoluţia nativă | 1280x720 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 5000 lumeni |
| Contrast | 20 000:1 |
| Zoom optic | 1.1 |
| Zoom digital | 2 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.76 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1 m |
| Distanta de proiectare maximă | 10 m |
| Diafragmă minimă a obiectivului | F/2.41 |
| Diafragmă maximă a obiectivului | F/2.53 |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 100 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 3 W |
| Putere lampa | 220 W |
| Durata de viață a lămpii | 3000 ore |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | 1 |
| Compozit | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 2 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Dimensiuni | 114x313x240 mm |
| Greutate | 2.75 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4710180755527 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Acer H5386BDi sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.