Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Rezoluţia nativă | 1920x1200 |
| Format ecran | 16:9 |
| Luminozitate | 3500 lumeni |
| Contrast | 10 000:1 |
| Zoom optic | 1 |
| Zoom digital | 2 x |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.7 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.5 m |
| Distanta de proiectare maximă | 3.4 m |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 100 kHz |
| Putere lampa | 245 W |
| Durata de viață a lămpii | 5000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 10000 ore |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | 2 |
| Audio (RCA) | 1 |
| USB | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Dimensiuni | 100x313x255 mm |
| Greutate | 2.95 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4710180941937 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Acer H6518STi sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.