Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | LCD |
| Lampa LED | da |
| Rezoluţia nativă | 1280x800 |
| Format ecran | 16:10 |
| Luminozitate | 2600 lumeni |
| Contrast | 3000:1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.9 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 4.32 m |
| Distanta de proiectare minimă | 2 m |
| Distanta de proiectare maximă | 5 m |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 5 W |
| Durata de viață a lămpii | 7000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 10000 ore |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 2 |
| Telecomandă | da |
| USB | 2 |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Dimensiuni | 250x170x80 mm |
| Greutate | 1.28 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Hoco DI08 Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.