Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | LCD |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 16:9 |
| Luminozitate | 190 lumeni |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.01 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 4.5 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.83 m |
| Distanta de proiectare maximă | 5 m |
| HDMI | 1 |
| USB | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Dimensiuni | 117x120x170 mm |
| Greutate | 0.78 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007668781 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Hoco DT7 Metal Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.