Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Lampa LED | da |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 1500 lumeni |
| Contrast | 250 000:1 |
| Zoom optic | 1.1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.52 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 3.8 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1.99 m |
| Distanta de proiectare maximă | 5.47 m |
| Frecvență verticală | 76 Hz |
| Frecvența orizontală | 102 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 5 W |
| Durata de viață a lămpii | 30000 ore |
| HDMI | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Dimensiuni | 130x238x215 mm |
| Greutate | 2.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Optoma |
| Cod EAN | 5055387668959 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Optoma Photon Life PH31 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.