Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 3840x2160 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 ,
16:10 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 4000 lumeni |
| Contrast | 500 000:1 |
| Zoom digital | 1.6 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.66 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.6 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1.3 m |
| Distanta de proiectare maximă | 9.4 m |
| Frecvență verticală | 240 Hz |
| Frecvența orizontală | 140 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 15 W |
| Durata de viață a lămpii | 30000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Dimensiuni | 114х274x216 mm |
| Greutate | 3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Optoma |
| Cod EAN | 5055387667716 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Optoma UHZ66 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.