Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 1920x1200 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 ,
16:10 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 8200 lumeni |
| Contrast | 3 000 000:1 |
| Zoom optic | 1.15 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.27 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.7 m |
| Distanta de proiectare maximă | 16.6 m |
| Frecvență verticală | 85 Hz |
| Frecvența orizontală | 91 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 20 W |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 2 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Dimensiuni | 144x480x376 mm |
| Greutate | 14 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Optoma |
| Cod EAN | 5055387666047 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Optoma ZU920TST Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.