Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Rezoluţia nativă | 1024x768 |
| Format ecran | 4:3 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 3700 lumeni |
| Contrast | 25000:1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.8 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 6.28 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.4 m |
| Distanta de proiectare maximă | 3.1 m |
| Redarea culorilor | 24 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 5 W |
| Putere lampa | 203 W |
| Durata de viață a lămpii | 6000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 12000 ore |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 2 |
| Telecomandă | da |
| RS-232 | 1 |
| Nivel de zgomot | 28 dB |
| Greutate | 3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Optoma |
| Cod EAN | 5055387664975 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Optoma X309ST White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.