Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 4000 lumeni |
| Contrast | 300000:1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 2.03 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 3.3 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.2 m |
| Distanta de proiectare maximă | 0.41 m |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 140 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 15 W |
| Durata de viață a lămpii | 30000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Dimensiuni | 109x327x227 mm |
| Greutate | 3.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Optoma |
| Cod EAN | 5055387668072 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Optoma ZH430UST White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.